AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNENOWE PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ORŁACH W OKRESIE EPIDEMII COVID-19 Czytaj więcej »
czwartek, 5 marca 2020

MISIE RATOWNISIE

W dniu 26 lutego 2020 r. najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły udali się do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, aby przekazać „Misie Ratownisie”, które zostały zebrane w naszej szkole. Wiemy, że misie pomagają ratownikom medycznym w akcjach ratujących życie człowieka szczególnie z udziałem dzieci. Dzięki uprzejmości Dyrektora WSPR w Przemyślu Pana Rafała Kijanki mogliśmy poznać historię pogotowia ratunkowego, zobaczyć zabytkowe pojazdy, które kiedyś ratowały ludziom życie, poznać wyposażenie karetki oraz obserwować autentyczną akcję wyjazdu zespołu ratunkowego do pacjenta wzywającego pomocy. Uczestniczyliśmy również w lekcji udzielania i wzywania pierwszej pomocy jako dzieci – Pan Dyrektor mocno pochwalił naszą grupę za wiedzę i umiejętności posiadane w tym temacie. Składamy serdeczne podziękowania za wyjątkową lekcję życia. Nasi uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem i już w wieku szkolnym deklarowali chęć zostania ratownikiem medycznym.

Więcej zdjęć w galerii.

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA  W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ORŁACH  W OKRESIE EPIDEMII COVID-19  Placówki wcho...