AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNEW związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r., poz. 410) oraz koniecznością przygotowania nauczania zdalnego przy pomocy platformy „G Suite dla Szkół i Uczelni” prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną.


W przypadku wyrażenia zgody należy:
- wydrukować powyższą klauzulę i podpisać ją,
- podpisaną klauzulę mogą Państwo:
a) przywieźć do szkoły i pozostawić ją w miejscu do tego wyznaczonym,
b) przesłać drogą elektroniczną:
· zeskanować podpisaną klauzulę lub zrobić jej zdjęcie,
· wysłać skan lub zdjęcie na adres e-mail szkoły: zsporly@interia.pl
· w temacie wiadomości prosimy wpisać [RODO G Suite] imię i nazwisko – wyrażam zgodę

W przypadku przesyłania zdjęcia proszę zwrócić uwagę na czytelność wpisanych informacji (wpisane dane i podpis nie mogą być rozmazane).
Ze względu na poważne zagrożenie wystąpienia pandemii koronawirusa na terenie naszego kraju, przypomina się rodzicom o konieczności izolowania dzieci i młodzieży.


Zobowiązuje się uczniów do śledzenia wiadomości w dzienniku Librus, przekazywanych przez nauczycieli. Uczniowie powinni podjąć współpracę z nauczycielami.

OGŁOSZENIE


! Uwaga. Rekrutacja i zapisy do szkoły i przedszkola prowadzone są drogą e-mailową pod adresem zsporly@interia.pl.Wymagana dokumentacja znajduje się w dziale Dokumenty.

czwartek, 5 marca 2020

MISIE RATOWNISIE

W dniu 26 lutego 2020 r. najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły udali się do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, aby przekazać „Misie Ratownisie”, które zostały zebrane w naszej szkole. Wiemy, że misie pomagają ratownikom medycznym w akcjach ratujących życie człowieka szczególnie z udziałem dzieci. Dzięki uprzejmości Dyrektora WSPR w Przemyślu Pana Rafała Kijanki mogliśmy poznać historię pogotowia ratunkowego, zobaczyć zabytkowe pojazdy, które kiedyś ratowały ludziom życie, poznać wyposażenie karetki oraz obserwować autentyczną akcję wyjazdu zespołu ratunkowego do pacjenta wzywającego pomocy. Uczestniczyliśmy również w lekcji udzielania i wzywania pierwszej pomocy jako dzieci – Pan Dyrektor mocno pochwalił naszą grupę za wiedzę i umiejętności posiadane w tym temacie. Składamy serdeczne podziękowania za wyjątkową lekcję życia. Nasi uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem i już w wieku szkolnym deklarowali chęć zostania ratownikiem medycznym.

Więcej zdjęć w galerii.

Konkurs - "#Zostań w domu – koronawirus - czyli jak przeczekać niechcianego gościa"

Weź udział w konkursie, aby pomóc sobie nawzajem! Zachęcamy wszystkich: - najmłodszych uczęszczających do Naszego Przedszkola, - uczn...