AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNENOWE PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ORŁACH W OKRESIE EPIDEMII COVID-19 Czytaj więcej »
czwartek, 5 marca 2020

Tydzień przyjaźni i sympatii w przedszkolu

Od 12 do 18 lutego odbył się Tydzień Przyjaźni i Sympatii. Było mnóstwo atrakcji! 12 lutego przedszkole odwiedził Pan Kleks wraz ze swoimi uczniami, którzy rozdawali piegi i zabawiali naszych najmłodszych uczniów. Sprawiło to dzieciom dużo radości i wywołało lawinę uśmiechów. 13 lutego był to dzień muzycznego wyrażania emocji. W tym to dniu dzieci słuchały piosenek i wierszy o przyjaźni, tańczyły i uczyły się wyrażać swoje emocje na wiele sposobów. 14 lutego dzieci na "Drzewku Przyjaźni" przyklejały rączki ze swoimi imionami na znak sympatii do otaczających ich osób. Pozostałe dni były czasem oczekiwania na wyniki konkursu plastycznego pt. "Portret mojego przyjaciela", w którym wzięły udział nasze kochane przedszkolaki. Okazało się, że w gronie dzieci, które brały udział mamy małych artystów, którzy zachwycili swoimi umiejętnościami i zdobyły nagrody! Gratulujemy!


Zdjęcia dostępne są w galerii.

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA  W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ORŁACH  W OKRESIE EPIDEMII COVID-19  Placówki wcho...