AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNEW związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r., poz. 410) oraz koniecznością przygotowania nauczania zdalnego przy pomocy platformy „G Suite dla Szkół i Uczelni” prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną.


W przypadku wyrażenia zgody należy:
- wydrukować powyższą klauzulę i podpisać ją,
- podpisaną klauzulę mogą Państwo:
a) przywieźć do szkoły i pozostawić ją w miejscu do tego wyznaczonym,
b) przesłać drogą elektroniczną:
· zeskanować podpisaną klauzulę lub zrobić jej zdjęcie,
· wysłać skan lub zdjęcie na adres e-mail szkoły: zsporly@interia.pl
· w temacie wiadomości prosimy wpisać [RODO G Suite] imię i nazwisko – wyrażam zgodę

W przypadku przesyłania zdjęcia proszę zwrócić uwagę na czytelność wpisanych informacji (wpisane dane i podpis nie mogą być rozmazane).
Ze względu na poważne zagrożenie wystąpienia pandemii koronawirusa na terenie naszego kraju, przypomina się rodzicom o konieczności izolowania dzieci i młodzieży.


Zobowiązuje się uczniów do śledzenia wiadomości w dzienniku Librus, przekazywanych przez nauczycieli. Uczniowie powinni podjąć współpracę z nauczycielami.

OGŁOSZENIE


! Uwaga. Rekrutacja i zapisy do szkoły i przedszkola prowadzone są drogą e-mailową pod adresem zsporly@interia.pl.Wymagana dokumentacja znajduje się w dziale Dokumenty.

czwartek, 5 marca 2020

Tydzień przyjaźni i sympatii w przedszkolu

Od 12 do 18 lutego odbył się Tydzień Przyjaźni i Sympatii. Było mnóstwo atrakcji! 12 lutego przedszkole odwiedził Pan Kleks wraz ze swoimi uczniami, którzy rozdawali piegi i zabawiali naszych najmłodszych uczniów. Sprawiło to dzieciom dużo radości i wywołało lawinę uśmiechów. 13 lutego był to dzień muzycznego wyrażania emocji. W tym to dniu dzieci słuchały piosenek i wierszy o przyjaźni, tańczyły i uczyły się wyrażać swoje emocje na wiele sposobów. 14 lutego dzieci na "Drzewku Przyjaźni" przyklejały rączki ze swoimi imionami na znak sympatii do otaczających ich osób. Pozostałe dni były czasem oczekiwania na wyniki konkursu plastycznego pt. "Portret mojego przyjaciela", w którym wzięły udział nasze kochane przedszkolaki. Okazało się, że w gronie dzieci, które brały udział mamy małych artystów, którzy zachwycili swoimi umiejętnościami i zdobyły nagrody! Gratulujemy!


Zdjęcia dostępne są w galerii.

Konkurs - "#Zostań w domu – koronawirus - czyli jak przeczekać niechcianego gościa"

Weź udział w konkursie, aby pomóc sobie nawzajem! Zachęcamy wszystkich: - najmłodszych uczęszczających do Naszego Przedszkola, - uczn...