AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNEW związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r., poz. 410) oraz koniecznością przygotowania nauczania zdalnego przy pomocy platformy „G Suite dla Szkół i Uczelni” prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną.


W przypadku wyrażenia zgody należy:
- wydrukować powyższą klauzulę i podpisać ją,
- podpisaną klauzulę mogą Państwo:
a) przywieźć do szkoły i pozostawić ją w miejscu do tego wyznaczonym,
b) przesłać drogą elektroniczną:
· zeskanować podpisaną klauzulę lub zrobić jej zdjęcie,
· wysłać skan lub zdjęcie na adres e-mail szkoły: zsporly@interia.pl
· w temacie wiadomości prosimy wpisać [RODO G Suite] imię i nazwisko – wyrażam zgodę

W przypadku przesyłania zdjęcia proszę zwrócić uwagę na czytelność wpisanych informacji (wpisane dane i podpis nie mogą być rozmazane).
Ze względu na poważne zagrożenie wystąpienia pandemii koronawirusa na terenie naszego kraju, przypomina się rodzicom o konieczności izolowania dzieci i młodzieży.


Zobowiązuje się uczniów do śledzenia wiadomości w dzienniku Librus, przekazywanych przez nauczycieli. Uczniowie powinni podjąć współpracę z nauczycielami.

OGŁOSZENIE


! Uwaga. Rekrutacja i zapisy do szkoły i przedszkola prowadzone są drogą e-mailową pod adresem zsporly@interia.pl.Wymagana dokumentacja znajduje się w dziale Dokumenty.

czwartek, 5 marca 2020

DNI SYMPATII I PRZYJAŹNI 2020

Dni przyjaźni i sympatii to już tradycja w naszej szkole. W tym roku szkolnym odbyły się na zasadzie dni tematycznych. Pierwszy dzień to „Dzień – Misia Ratownisia”. Można śmiało rzec, że nasza szkoła stała się pluszowa. Dzieci nie tylko przyszły do szkoły ze swoimi maskotkami, ale i oddały na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego misie – „Misie Ratownisie”. Drugi dzień zamienił naszą szkołę w „Akademię Pana Kleksa – oddział Orły”. Niemal każdy uczeń miał przyklejone lub namalowane piegi, a na szkolnym korytarzu można było spotkać samego Pana Kleksa. Grupa wolontariuszy odwiedziła dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego, proponując wspólne tańce, zabawy i śpiewy.
Trzeciego dnia - „Dnia Artysty”- odbyła się druga edycja konkursu muzycznego „The Voice of Orły”. Szanowne Jury spośród blisko 20 uczestników wyłoniło tzw. „Złotą Piątkę”, przyznało dwa wyróżnienia oraz nagrodziło pierwszy raz nagrodą GRAND PRIX! Czwarty dzień – „Czerwony”. Szkolna poczta walentynkowa zadbała o to, aby każda pocztówka walentynkowa dotarła do swojego adresata. Kolejny dzień to „Dzień Sportowca”. W sportowych strojach próbowaliśmy przypomnieć sobie jak bawili się w dzieciństwie nasi rodzice i np. skakaliśmy w tzw. gumę na szkolnym korytarzu. W ostatni dzień - „Dzień Bliźniaka” swoim strojem chcieliśmy upodobnić się do naszych przyjaciół. Przez cały czas trwania akcji na szkolnym korytarzy stało DRZEWO, na który cała społeczność szkolna pozostawiła po sobie ślad w postaci dłoni ze swoim imieniem. Można też było „podzielić się dobrym słowem i podać je dalej”, dzięki akcji pięknych cytatów zapisanych na wyjątkowych karteczkach. Składamy podziękowania dla wszystkich tych, którzy z uśmiechem i życzliwością włączyli się w naszą akcję.

Więcej zdjęć w galerii.Konkurs - "#Zostań w domu – koronawirus - czyli jak przeczekać niechcianego gościa"

Weź udział w konkursie, aby pomóc sobie nawzajem! Zachęcamy wszystkich: - najmłodszych uczęszczających do Naszego Przedszkola, - uczn...