AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNE


Szanowni Rodzice,

dzisiaj chcę Państwu podziękować za pomoc, wyrozumiałość i wsparcie.

Życzę miłego odpoczynku i samych radosnych chwil - dyrektor szkoły Renata Iwanów.


Podziękowania dla Rady Rodziców,

za współpracę i każdą chwilę poświęconą szkole - Dyrektor i Pracownicy ZSz-Pz OI.


Drodzy Uczniowie,

przyszedł czas na zasłużony wypoczynek. Życzę Wam, abyśmy się spotkali w starej i zarazem nowej rzeczywistości.


Wypoczywajcie radośnie - Dyrektor i Grono Pedagogiczne.NOWE Oświadczenie o uczęszczaniu dziecka do przedszkola Czytaj więcej »


Termin złożenia potwierdzenia woli zapisu dziecka do Przedszkola Samorządowego w Orłach na rok szkolny 2020/2021 to:
01.07.2020 r. - 10.07.2020 r.
Czytaj więcej »

Harmonogram odbioru świadectw szkolnych Czytaj więcej »


Od dnia 11 maja 2020 roku do dnia 15 czerwca 2020 roku trwają zapisy do świetlicy Czytaj więcej »


Wyniki rekrutacji do Przedszkola Samorządowego im. Orła Białego w Orłach. Czytaj więcej »czwartek, 5 marca 2020

DNI SYMPATII I PRZYJAŹNI 2020

Dni przyjaźni i sympatii to już tradycja w naszej szkole. W tym roku szkolnym odbyły się na zasadzie dni tematycznych. Pierwszy dzień to „Dzień – Misia Ratownisia”. Można śmiało rzec, że nasza szkoła stała się pluszowa. Dzieci nie tylko przyszły do szkoły ze swoimi maskotkami, ale i oddały na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego misie – „Misie Ratownisie”. Drugi dzień zamienił naszą szkołę w „Akademię Pana Kleksa – oddział Orły”. Niemal każdy uczeń miał przyklejone lub namalowane piegi, a na szkolnym korytarzu można było spotkać samego Pana Kleksa. Grupa wolontariuszy odwiedziła dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego, proponując wspólne tańce, zabawy i śpiewy.
Trzeciego dnia - „Dnia Artysty”- odbyła się druga edycja konkursu muzycznego „The Voice of Orły”. Szanowne Jury spośród blisko 20 uczestników wyłoniło tzw. „Złotą Piątkę”, przyznało dwa wyróżnienia oraz nagrodziło pierwszy raz nagrodą GRAND PRIX! Czwarty dzień – „Czerwony”. Szkolna poczta walentynkowa zadbała o to, aby każda pocztówka walentynkowa dotarła do swojego adresata. Kolejny dzień to „Dzień Sportowca”. W sportowych strojach próbowaliśmy przypomnieć sobie jak bawili się w dzieciństwie nasi rodzice i np. skakaliśmy w tzw. gumę na szkolnym korytarzu. W ostatni dzień - „Dzień Bliźniaka” swoim strojem chcieliśmy upodobnić się do naszych przyjaciół. Przez cały czas trwania akcji na szkolnym korytarzy stało DRZEWO, na który cała społeczność szkolna pozostawiła po sobie ślad w postaci dłoni ze swoim imieniem. Można też było „podzielić się dobrym słowem i podać je dalej”, dzięki akcji pięknych cytatów zapisanych na wyjątkowych karteczkach. Składamy podziękowania dla wszystkich tych, którzy z uśmiechem i życzliwością włączyli się w naszą akcję.

Więcej zdjęć w galerii.Ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Drodzy uczniowie, zachęcamy Was do udziału w konkursach organizowanych przez Policję. W czasie wakacji bardzo ważne jest bezpieczeństwo. P...