AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNEW związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r., poz. 410) oraz koniecznością przygotowania nauczania zdalnego przy pomocy platformy „G Suite dla Szkół i Uczelni” prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną.


W przypadku wyrażenia zgody należy:
- wydrukować powyższą klauzulę i podpisać ją,
- podpisaną klauzulę mogą Państwo:
a) przywieźć do szkoły i pozostawić ją w miejscu do tego wyznaczonym,
b) przesłać drogą elektroniczną:
· zeskanować podpisaną klauzulę lub zrobić jej zdjęcie,
· wysłać skan lub zdjęcie na adres e-mail szkoły: zsporly@interia.pl
· w temacie wiadomości prosimy wpisać [RODO G Suite] imię i nazwisko – wyrażam zgodę

W przypadku przesyłania zdjęcia proszę zwrócić uwagę na czytelność wpisanych informacji (wpisane dane i podpis nie mogą być rozmazane).
Ze względu na poważne zagrożenie wystąpienia pandemii koronawirusa na terenie naszego kraju, przypomina się rodzicom o konieczności izolowania dzieci i młodzieży.


Zobowiązuje się uczniów do śledzenia wiadomości w dzienniku Librus, przekazywanych przez nauczycieli. Uczniowie powinni podjąć współpracę z nauczycielami.

OGŁOSZENIE


! Uwaga. Rekrutacja i zapisy do szkoły i przedszkola prowadzone są drogą e-mailową pod adresem zsporly@interia.pl.Wymagana dokumentacja znajduje się w dziale Dokumenty.

wtorek, 10 marca 2020

Kiermasz charytatywny

Tłusty Czwartek to dzień, w którym należy zjeść chociaż jednego pączka. Ta słodka tradycja, która poprzedza Wielki Post w tym roku przypadła 20 lutego. Aby nasi uczniowie oraz pracownicy mogli cieszyć się słodkościami, w szkole został zorganizowany kiermasz, na którym sprzedawane były nie tylko pączki, ale również kolorowe donuty, faworki, muffinki oraz w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, piękne, ręcznie robione dekoracje świąteczne. Jak wiadomo, cukier poprawia samopoczucie, dodaje energii, ale nic nie działa bardziej pozytywnie jak wspólne pomaganie, a to właśnie było głównym celem wydarzenia: pomoc koleżance. Uczniowie ustawiali się w długich kolejkach, starsze uczennice dzielnie radziły sobie w sprzedaży. Zaangażowanie kolegów i koleżanek było bardzo duże, nawet najmłodsze przedszkolaki dotarły na stoisko i z ochotą zjadały pączki. Dziękujemy serdecznie nauczycielom, pracownikom szkoły oraz całej społeczności uczniowskiej za udział w kiermaszu. Środki finansowe uzyskane ze sprzedaży w całości przekazane zostały na operację Mai Zajączkowskiej.

Zdjęcia dostępne w galerii.

Konkurs - "#Zostań w domu – koronawirus - czyli jak przeczekać niechcianego gościa"

Weź udział w konkursie, aby pomóc sobie nawzajem! Zachęcamy wszystkich: - najmłodszych uczęszczających do Naszego Przedszkola, - uczn...