wtorek, 15 marca 2022

Sadzimy cebulkę

Wraz z nadejściem wiosny dzieci z przedszkola sadziły cebulkę. Przedszkolaki zapoznały się z jej wyglądem: budową, kolorem, kształtem, fakturą, zapachem oraz etapami jej sadzenia. Odpowiednio przygotowane dzieci i  wyposażone w niezbędne przedmioty zabrały się do pracy. Jako doniczek użyliśmy plastikowych butelek, chroniąc przy tym środowisko. Każde dziecko posadziło swoją cebulkę. Teraz codziennie ją podlewa i prowadzi obserwacje wzrostu szczypiorku. 

 
Zapraszamy do galerii zdjęć 

Witajcie, Wakacje!

 Nadszedł czas zasłużonego odpoczynku! 🌴 Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wak...