Nadszedł czas zasłużonego odpoczynku! 🌴 Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. ☀️🏖️
Niech ten letni czas będzie okazją do odkrywania nowych miejsc, przeżywania pięknych przygód, tworzenia niezapomnianych wspomnień i spędzania chwil z najbliższymi. ❤️📸🚴♀️
Do zobaczenia we wrześniu! 💙😊