AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNE

W ubiegłą sobotę w naszej szkole
odbył się pełen magii i wzruszeń wieczór kolęd.

Pełna zadumy i radości pominęłam w podziękowaniach
Panią Beatę Kasprzyk-Hiszpan
co niniejszym czynię.

Dyrektor Szkoły
Renata Iwanów

sobota, 4 stycznia 2020

Mikołajki w Rzeszowie

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a jak dobrze wiemy, Święty Mikołaj w tym okresie ma sporo pracy. Dlatego postanowiliśmy troszkę sami sobie zrobić prezent, udając się na seans, wprowadzający nas w atmosferę zbliżających się świąt! Już od kilku lat tradycją tego dnia wraz z otrzymaniem upominku jest wyjazd do kina. W tym roku w dniu 10 grudnia wraz z opiekunami uczniowie klas VII, VIIIA, VIIIB, VIIIC wyjechali do kina w Rzeszowie na film pt. „Jak zostać świętym Mikołajem" komedię familijną. Akcja tego filmu rozgrywała się w okolicach Bożego Narodzenia, gdy wszystkim przytrafiają się niezwykłe, magiczne rzeczy. Film przekonał nas do tego, że św. Mikołaj istnieje i wystarczy mocno w to wierzyć , a zostanie się obdarowanym tym o czym się marzy….

Następnym punktem wyjazdu był dwugodzinny pobyt we Fly Parku w Rzeszowie, aby przypomnieć, że warto aktywnie spędzać czas wolny. Po obejrzeniu filmu instruktażowego i rozgrzewce wszyscy z zapałem ćwiczyli swoje umiejętności w skokach na trampolinach, którym nie było końca w wymiarach 3D!

Wszyscy miło i przyjemnie spędziliśmy ten czas i zadowoleni wróciliśmy do domu - „Dziękujemy Św. Mikołaju!”

Zdjęcia z wycieczki dostępne są w galerii.

Wigilia Szkolna

„Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd, grają anieli, świat się chlebem dzieli. Świat ma dziś świąteczny blask…” W oczekiwa...