AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNE

W ubiegłą sobotę w naszej szkole
odbył się pełen magii i wzruszeń wieczór kolęd.

Pełna zadumy i radości pominęłam w podziękowaniach
Panią Beatę Kasprzyk-Hiszpan
co niniejszym czynię.

Dyrektor Szkoły
Renata Iwanów

sobota, 4 stycznia 2020

Mikołaj w przemyskim szpitalu

Były prezenty, świąteczne melodie i słodkie niespodzianki. Święty Mikołaj wraz ze swym orszakiem odwiedził podopiecznych przemyskiego szpitala. Świąteczna akcja w Wojewódzkim Szpitalu im. Ojca Pio w Przemyślu z udziałem naszej szkoły i Fundacji „jerzyk” sięga tradycją już kilku lat. Święty Mikołaj w towarzystwie elfów rozdawał pacjentom prezenty. W całym szpitalu rozbrzmiewała świąteczna muzyka, a sale i korytarze zamieniły swój wygląd dzięki świątecznym dekoracjom. Wszystkie ozdoby wykonane zostały własnoręcznie przez wolontariuszy a prace trwały już od połowy listopada. Pacjenci włączali się w śpiew, robili sobie zdjęcia z Mikołajem. 

Chcieliśmy przekazać dzieciom jak i personelowi szpitala naszą pozytywną energię. Staraliśmy się, by uśmiech nie schodził z naszych twarzy, choć trudno było ukryć łzy wzruszenia. Obdarowujemy nie tylko dzieci, ale też starszych pacjentów. W każdym z nas drzemie przecież dziecko.

Zdjęcia dostępne są w galerii.

Wigilia Szkolna

„Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd, grają anieli, świat się chlebem dzieli. Świat ma dziś świąteczny blask…” W oczekiwa...