AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNE


„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego
i bezinteresownego wkładu w życie innych,
doświadczają największej radości życia
– prawdziwego poczucia spełnienia.”
Anthony Robbins

Dyrektor oraz uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach dziękują serdecznie Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie Charytatywnego Balu Walentynkowego, z którego dochód przeznaczony zostanie na cele szkoły i przedszkola.

Równie serdecznie dziękujemy uczestnikom balu za odruch dobroci podczas zbiórki - „Sprzedaży symbolicznych róż” – na operację naszej uczennicy.

Dyrektor ZSz.PzOI
Renata IwanówZAPRASZAMY!

W czwartek 20 lutego w naszej szkole, z okazji
Tłustego Czwartku odbędzie się charytatywny kiermasz.

Sprzedawane będą pączki, muffinki oraz inne słodkości.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi
będzie można również zakupić piękne świąteczne dekoracje.

Stoisko czynne będzie od godziny 7.30 oraz na każdej przerwie między lekcjami
na dolnym korytarzu szkoły.

Dochód z kiermaszu w całości
przeznaczony zostanie na operację
Mai Zajączkowskiej


wtorek, 28 stycznia 2020

Wieczór Kolęd


11 stycznia 2020 r. o godz. 17 00 spotkaliśmy się w naszej szkole na niezapomnianym, pełnym ciepła i magii uroczystym „Wieczorze kolęd”, gdyż śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Uroczystość przygotowana została dla społeczności lokalnej, a zwłaszcza dla rodziców, bliskich i przyjaciół szkoły. W wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej, w skupieniu, w świątecznej scenerii, z nastrojowym światłem i płonącymi lampionami soliści i chór szkolny wykonali cudowne kolędy i pastorałki. Wyjątkowym wydarzeniem był fakt, iż zawitali do nas również absolwenci szkoły i jak to bywało za dawnych lat pod batutą Pani Agaty Wąsacz zaśpiewali swoimi pięknymi głosami. Niebywałym talentem zaskoczyły nas dziewczynki ze szkolnej grupy baletowej oraz młodzi artyści recytując piękną poezję. Dźwięczne, mocne głosy brzmiały z zadumą, ale też i radością w melodyjnych kolędach. Wszyscy wykonawcy włożyli w występ wiele serca. Uczniowie klas VIII - pod opieką wychowawców - poprzez teatr cieni przenieśli nas do wydarzeń, jakie miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu w Betlejem. Pomimo półmroku, w blasku świec błysnęła wśród widzów niejedna łza wzruszenia. Prawie dwugodzinny koncert zakończyło wystąpieniem Pani Dyrektor Renaty Iwanów, która podziękowała wszystkim za wspólny wieczór oraz złożyła zebranym najpiękniejsze życzenia na Nowy Rok 2020.


Galeria wieczoru kolęd.

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 31 stycznia dzieci z Oddziałów przedszkolnych i Przedszkola Samorządowego w Orłach obchodziły uroczystość “Dzień Babci i Dziadka”. P...