AKTUALNOŚCIOd dnia 3 czerwca 2024 r. ruszają zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/2025.


Aktualizacja adresu e-mail

niedziela, 2 czerwca 2024

Gminne uroczystości z okazji obchodów Konstytucji 3 maja


Gminne Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Gminie Orły rozpoczęła Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym pw. Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła w Orłach. 


Następnie zebrani przedstawiciele władz Gminy z Panem Wójtem na czele, delegacje, przedstawiciele instytucji publicznych, poczty sztandarowe Szkół Gminy Orły oraz zaproszeni goście wraz z mieszkańcami gminy przeszli wspólnie do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. 

Podczas przemówień zaproszonych gości zostało wypowiedzianych wiele ważnych słów, a każde dotyczyło Ojczyzny, tradycji, dokonań naszych przodków, kultury i patriotyzmu. 


Gala finałowa Konkursu Piosenki Patriotycznej i występy laureatów w dalszej części obchodów Święta Konstytucji 3 Maja udowodniły pieśnią i słowem, że nasze młode pokolenie to młodzi patrioci.

Zapraszamy do galerii zdjęć - link 

Konkurs „ZOSTAŃ UCZNIEM JANA PAWŁA II”

24 maja nasi uczniowie reprezentowali szkołę w I Edycji Powiatowego Konkursu „ZOSTAŃ UCZNIEM JANA PAWŁA II”, który odbył się w Szkole Podsta...