wtorek, 8 listopada 2022

Czytamy, bo lubimy… Ogolnópolska akcja "Przerwa na czytanie".


Czytamy, bo lubimy…


28.10.2022r. po raz pierwszy uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w III Miedzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie tzn: ” Przerwa na czytanie”.

W akcji wzięła udział cała społeczność szkolna. Celem  wydarzenia była między innymi promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe oraz zachęcenie ich  do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. Udało się! Jesteśmy pewni, że przyczyniliśmy się do pobicia ubiegłorocznego rekordu! Brawo zaczytane Orły! 

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz do obejrzenia filmiku.

Klasy VIa i VIc rok szkolny posumowują na wycieczce do Krosna

Śladami historii, natury i ludzkiej pasji – wycieczka klas VIa i VIc Uczniowie klas VIa i VIc uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej, podcza...