poniedziałek, 13 czerwca 2022

Wycieczka do Zamościa

31.05.2022r. klasy I, III A i III B wybrały się na wycieczkę do Zamościa. Pierwszym punktem była wizyta w Ogrodzie Zoologicznym. Pani przewodnik oprowadziła nas po ZOO i opowiedziała skąd dane zwierze pochodzi, czym się żywi itp. Następnie udaliśmy się do parku linowego. Dzieci wykazały się dużą aktywnością i sprytem. Kolejną atrakcją była wizyta w Zamojskiej Manufakturze Słodyczy „Tęcza”. Panie przygotowały pokaz ręcznie robionych cukierków i lizaków. Następnie każde dziecko wykonało własny lizak na pamiątkę. Później nadszedł czas na spacer po Starówce Zamościa i zakup pamiątek. Pogoda dopisała, wszyscy wróciliśmy bardzo uśmiechnięci i zadowoleni z wycieczki.

Zapraszamy do galerii zdjęć 

Klasy VIa i VIc rok szkolny posumowują na wycieczce do Krosna

Śladami historii, natury i ludzkiej pasji – wycieczka klas VIa i VIc Uczniowie klas VIa i VIc uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej, podcza...