czwartek, 9 czerwca 2022

Ogród w obiektywie


W dniu 30.05.22 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Ogród w obiektywie ", który organizowany był przez Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu. Uczennica naszej szkoły Gabriela Głuszak zajęła drugie miejsce. Atrakcją dla uczestników konkursu był wykład na temat historii ogrodów starożytności oraz warsztaty florystyczne.

Serdecznie gratulujemy.




Klasy VIa i VIc rok szkolny posumowują na wycieczce do Krosna

Śladami historii, natury i ludzkiej pasji – wycieczka klas VIa i VIc Uczniowie klas VIa i VIc uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej, podcza...