AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNE
czwartek, 17 grudnia 2020

Świąteczne Życzenia dla Szpitala Drogi Mały Wojowniku! Szanowny Panie Medyku! Tak rozpoczynały się życzenia świąteczne skierowane do małych pacjentów i służb medycznych Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu. Życzenia i ręcznie wykonywane karteczki przez naszych uczniów oraz przez dzieci Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Nienadowej sprawiły wiele radości wszystkim tym, którzy przebywają lub pracują w Szpitalu, a nawet ktoś nam wspominał o kręcących się łzach w oku.

Każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia, odwiedzaliśmy Szpital Wojewódzki im. Ojca Pio w Przemyślu. Tam przez 10 lat czekali na nas mali pacjenci oddziałów pediatrii i chirurgii dziecięcej oraz personel medyczny. Dbaliśmy o świąteczny wystrój szpitala, o świąteczne przedstawienie mikołajkowe i to aby paczki z fundacji „jerzyk” trafiły do małych pacjentów. W tym roku stan pandemii powstrzymał nasz orszak św. Mikołaja. Jednak słowa podziękowania za trud opieki medycznej w tym szczególnym czasie oraz słowa otuchy i wsparcia dla małych pacjentów nic nie powstrzyma. Wesołych Świąt i niech już wszystko będzie jak dawniej.

Zdjęcia dostępne w galerii.

Prezydent nagrodził sportowe talenty [źródło: przemysl.pl]

"Miniony rok był dla większości z nas trudny. Epidemia koronawirusa i wdrażane co rusz nowe zakazy i obostrzenia pokrzyżowały plany wie...