AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNENOWE PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ORŁACH W OKRESIE EPIDEMII COVID-19 Czytaj więcej »
środa, 12 sierpnia 2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 oraz pożegnanie klas VIII

Za nami kolejny rok szkolny, jednak ten, który się skończył nie był podobny do innych. Z pewnością będzie to niezapomniane zakończenie, ponieważ takiego jeszcze nie przeżywaliśmy związku z pandemią COVID – 19. W naszej szkole uczniowie mieli okazję spotkać się ze swoimi wychowawcami z zachowaniem wszelkich środków ostrożności po to, aby osobiście odebrać świadectwa promujące do następnych klas, jak również świadectwa ukończenia szkoły oraz certyfikaty. 

Dla ósmoklasistów minione miesiące były szczególne, ze względu na egzaminy ósmoklasisty oraz to, że już stali się absolwentami naszej szkoły. W tym roku za bardzo wysokie wyniki w nauce oraz godne reprezentowanie szkoły w różnych konkursach i zawodach nagrodę Wójta Gminy Orły otrzymali: Eryk Orzech, Dawid Sanocki, Adrian Pempuś, Hanna Wąsacz oraz Stanisław Wrona. Gratulujemy! 

DZIĘKUJEMY WAM za to, że daliście radę zmierzyć się z nową rzeczywistością i nauką online. Dla nas wszyscy jesteście SUPERBOHATERAMI! 

Drodzy Uczniowie!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie , zdrowo i bezpiecznie.

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ RODZICOM ZA WSPÓŁPRACĘ I WSPARCIE ORAZ GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH DZIECI!

Więcej zdjęć w galerii.

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA  W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ORŁACH  W OKRESIE EPIDEMII COVID-19  Placówki wcho...