AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNE


„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego
i bezinteresownego wkładu w życie innych,
doświadczają największej radości życia
– prawdziwego poczucia spełnienia.”
Anthony Robbins

Dyrektor oraz uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach dziękują serdecznie Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie Charytatywnego Balu Walentynkowego, z którego dochód przeznaczony zostanie na cele szkoły i przedszkola.

Równie serdecznie dziękujemy uczestnikom balu za odruch dobroci podczas zbiórki - „Sprzedaży symbolicznych róż” – na operację naszej uczennicy.

Dyrektor ZSz.PzOI
Renata IwanówZAPRASZAMY!

W czwartek 20 lutego w naszej szkole, z okazji
Tłustego Czwartku odbędzie się charytatywny kiermasz.

Sprzedawane będą pączki, muffinki oraz inne słodkości.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi
będzie można również zakupić piękne świąteczne dekoracje.

Stoisko czynne będzie od godziny 7.30 oraz na każdej przerwie między lekcjami
na dolnym korytarzu szkoły.

Dochód z kiermaszu w całości
przeznaczony zostanie na operację
Mai Zajączkowskiej


wtorek, 11 lutego 2020

Turniej piłki ręcznej

3 lutego na hali sportowej w Orłach rozegrany został drugi etap IV Mistrzostw Gminy Orły dzieci i młodzieży w piłce ręcznej, tym razem w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kategoria wiekowa dla dzieci urodzonych w latach 2005-2006). Organizatorem imprezy był Zespół Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach oraz Uczniowski Klub Sportowy „Orzełek”. W tym roku do handballowych zmagań przystąpiły 4 drużyny męskie oraz 3 żeńskie - reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy Orły. W obu kategoriach grano systemem „każdy z każdym”, a czas gry określono na 2x10’. Zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt wygrały reprezentacje gospodarzy - Szkoły Podstawowej w Orłach, które obroniły tym samym tytuł wywalczony przed rokiem. Gratulacje! Klasyfikacja końcowa turnieju: kat. dziewcząt: 1. SP Orły, 2. SP Drohojów, 3. SP Niziny; kat. chłopców: 1. SP Orły, 2. SP Drohojów, 3. SP Małkowice, 4. SP Zadąbrowie.

Zdjęcia z turniej dostępne są w galerii.

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 31 stycznia dzieci z Oddziałów przedszkolnych i Przedszkola Samorządowego w Orłach obchodziły uroczystość “Dzień Babci i Dziadka”. P...