AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNE


„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego
i bezinteresownego wkładu w życie innych,
doświadczają największej radości życia
– prawdziwego poczucia spełnienia.”
Anthony Robbins

Dyrektor oraz uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach dziękują serdecznie Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie Charytatywnego Balu Walentynkowego, z którego dochód przeznaczony zostanie na cele szkoły i przedszkola.

Równie serdecznie dziękujemy uczestnikom balu za odruch dobroci podczas zbiórki - „Sprzedaży symbolicznych róż” – na operację naszej uczennicy.

Dyrektor ZSz.PzOI
Renata IwanówZAPRASZAMY!

W czwartek 20 lutego w naszej szkole, z okazji
Tłustego Czwartku odbędzie się charytatywny kiermasz.

Sprzedawane będą pączki, muffinki oraz inne słodkości.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi
będzie można również zakupić piękne świąteczne dekoracje.

Stoisko czynne będzie od godziny 7.30 oraz na każdej przerwie między lekcjami
na dolnym korytarzu szkoły.

Dochód z kiermaszu w całości
przeznaczony zostanie na operację
Mai Zajączkowskiej


niedziela, 5 stycznia 2020

Wigilia Szkolna

„Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd,
grają anieli, świat się chlebem dzieli.
Świat ma dziś świąteczny blask…”

W oczekiwaniu na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć świąteczne chwile w pokoju, wzajemnej bliskości, życząc sobie wszystkiego, co najlepsze. Boże Narodzenie to święta poprzedzone miłością wigilijnego wieczoru, czarem choinki
i kolędy.

20 grudnia 2019 roku uczniowie klas VIII Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach zaprezentowali przedstawienie wigilijne w postaci teatru cieni pt. „Nasze Betlejem”. Tym miłym akcentem wprowadzili całą szkolną brać w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych i magicznych świąt - Świąt Bożego Narodzenia. Następnie cała szkoła rozbrzmiewała ciepłem dziecięcych śpiewów przepełnionych serdecznością i życzliwością. Został również rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.


Po przedstawieniu tradycyjnie od wielu lat w naszej szkole - Wigilia z udziałem zaproszonych gości. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek-symbol chleba oraz wspólnie śpiewane kolędy. Na odświętnie przygotowanych stołach nie zabrakło wspaniałych wigilijnych potraw. Ten niezwykły dzień na zawsze zapisał się w pamięci wszystkich uczestników.

"Jest na świecie jeden zawód,
jedno jedyne powołanie
- być dobrym dla drugiego człowieka"
- Maria Dąbrowska

Zdjęcia z imprezy dostępne są w galerii.

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 31 stycznia dzieci z Oddziałów przedszkolnych i Przedszkola Samorządowego w Orłach obchodziły uroczystość “Dzień Babci i Dziadka”. P...