AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNE


NOWE Harmonogram konsultacji w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego Czytaj więcej »


NOWE Zgoda rodzica na udział w konsultacjach w szkole od dnia 25 maja 2020 Czytaj więcej »

NOWE Zgoda rodzica na udział w zajęciach w szkole od dnia 25 maja 2020 Czytaj więcej »


Od dnia 11 maja 2020 roku do dnia 15 czerwca 2020 roku trwają zapisy do świetlicy Czytaj więcej »


Wyniki rekrutacji do Przedszkola Samorządowego im. Orła Białego w Orłach. Czytaj więcej »poniedziałek, 7 października 2019

NOMINACJE - IDOL 2019


Szanowni Państwo, Przyjaciele Szkoły Podstawowej w Orłach!

Mamy zaszczyt poinformować, iż REHA –Międzynarodowa Konferencja REHA FOR THE BLIND IN POLAND, Fundacja Szansa dla Niewidomych, nominowała nas do nagrody IDOL 2019. W czerwcu 2019r. przeszliśmy eliminacje na szczeblu rejonowym i odebraliśmy dyplom IDOL 2019 w Rzeszowie. Teraz czekamy na wynik ogólnopolski w Warszawie. A wszystko to za sprawą postawy naszej Mai Cwynar i jej mamy! DZIĘKUJEMY! Głosowanie trwa do 10.10.2019r. Bądźcie z nami i pomóżcie nam. W konkursie wyszczególnione są różne kategorie, my mamy nominację w dwóch:


PLACÓWKA OŚWIATOWA
Szkoła Podstawowa w Orłach

Szkoła Podstawowa w Orłach kształci dzieci niepełnosprawne w tym niewidome i słabowidzące. Jako placówka otwiera się na potrzeby uczniów z dysfunkcją wzroku oraz posiada w swoich zasobach sprzęty usprawniające ich naukę.

Szkoła Podstawowa w Orłach - zagłosuj

IDOL ŚRODOWISKA
Maja Cwynar

Niewidoma uczennica Szkoły Podstawowej w Orłach, prowadząca wspólnie z mamą bloga „Maja i jej świat pod palcami”, nominowana za nieustanne udowadnianie, że niepełnosprawność nie musi przekreślać radości z dzieciństwa oraz za inspirowanie innych rodziców i dzieci w stawianiu czoła barierom.
Głosowanie jest bezpłatne – należy jedynie oddać głos – dwa osobne głosy na Szkołę i na Maję, klikamy odpowiednie linki i ze swojej poczty elektronicznej potwierdzamy głosowanie (wiadomość może znajdować się w folderze SPAM)Gotowe i wiele znaczy! DZIĘKUJEMY!