AKTUALNOŚCI

INFORMACJA - WAŻNE


„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego
i bezinteresownego wkładu w życie innych,
doświadczają największej radości życia
– prawdziwego poczucia spełnienia.”
Anthony Robbins

Dyrektor oraz uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach dziękują serdecznie Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie Charytatywnego Balu Walentynkowego, z którego dochód przeznaczony zostanie na cele szkoły i przedszkola.

Równie serdecznie dziękujemy uczestnikom balu za odruch dobroci podczas zbiórki - „Sprzedaży symbolicznych róż” – na operację naszej uczennicy.

Dyrektor ZSz.PzOI
Renata IwanówZAPRASZAMY!

W czwartek 20 lutego w naszej szkole, z okazji
Tłustego Czwartku odbędzie się charytatywny kiermasz.

Sprzedawane będą pączki, muffinki oraz inne słodkości.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi
będzie można również zakupić piękne świąteczne dekoracje.

Stoisko czynne będzie od godziny 7.30 oraz na każdej przerwie między lekcjami
na dolnym korytarzu szkoły.

Dochód z kiermaszu w całości
przeznaczony zostanie na operację
Mai Zajączkowskiej


wtorek, 29 października 2019

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie IDOL 2019

Międzynarodowa Konferencja REHA FOR THE BLIND IN POLAND oraz Fundacja Szansa dla Niewidomych nagrodziła naszą szkołę oraz naszą uczennicę Maję Cwynar nagrodą IDOL 2019. A teraz szczegóły.
Konkurs miał na celu  wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w szczególny sposób zasłużyły się  w integracji społecznej, kierują się dobrem względem drugiego człowieka  oraz wyrównują życiowe szanse osób niepełnosprawnych, w tym osób niepełnosprawnych wzrokowo.

KONKURS IDOL był realizowany w dwóch etapach: wojewódzkim i krajowym. Etap wojewódzki odbył się w czerwcu 2019. Na etap ogólnopolski zostaliśmy zaproszeni do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Dzięki uprzejmości pana wójta Bogusława Słabickiego na Galę Rozdania Nagród w dniu 24.10.2019 r. wyruszyliśmy, dumni, radośni i wzruszeni! Delegacja szkoły z Panią Dyrektor Renatą Iwanów, rodzicami i uczniami - przyjaciółmi Majki - wczesnym rankiem ruszyła do stolicy! Droga minęła nam szybko, gdyż czekaliśmy na epicentrum wydarzeń. Na warszawską Galę przybyło przeszło 300 osób z Polski oraz  innych krajów. Byliśmy tam też i my - Orły! A z nami Maja i jej mama Kasia.  Gdy szanowna Kapituła przyznawała nagrody,  serca łomotały mocniej! I wyczytano - Idol Środowiska 2019 - I miejsce Maja Cwynar, IDOL Placówka Oświatowa - I miejsce Szkoła Podstawowa w Orłach! Słowami trudno opisać naszą radość! Szanowni przyjaciele szkoły składamy podziękowania za wsparcie, oddane głosy, za to że jesteście z nami i w nas wierzycie!!! DZIĘKUJEMY.

Zdjęcia dostępne są w galerii.

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 31 stycznia dzieci z Oddziałów przedszkolnych i Przedszkola Samorządowego w Orłach obchodziły uroczystość “Dzień Babci i Dziadka”. P...